Duży lotek – jak obecnie wygląda ta gra?

Spośród dostępnych gier lotto nadal wyróżnia się gra, która nazywana była niegdyś dużym lotkiem, a obecnie lotto. Zainteresowanie nią rośnie zwłaszcza w przypadku kumulacji, gdy do wybrania jest nie kilka, a kilkadziesiąt milionów złotych. Jakie są możliwości, jeśli chodzi o grę lotto i na jaką opcję warto się zdecydować?
Standardowa gra lotto polega na skreśleniu sześciu liczb z zakresu od 1 do 49. Istnieje również możliwość gry systemowej. W takim przypadku możliwe jest skreślenie nawet dwunastu liczb. Należy jednak przy tym pamiętać, że cena pojedynczego zakładu w takiej sytuacji jest wyższa.

 

Większa liczba skreśleń daje większe prawdopodobieństwo wygranej. Jednak nie jest to jedyna możliwość, aby wygrana stała się bardziej prawdopodobna.
Lotto plus to jedna z opcji gry lotto. Po dopłacie możliwy jest udział w drugim losowaniu sześciu liczb. W tym przypadku wygrana pierwszego stopnia jest niższa, jednak udział w drugim losowaniu kosztuje tylko jeden złoty. Nie jest możliwe, aby obstawić jedynie lotto plus, opcja ta jest dostępna tylko jako dodatek do standardowej gry. Wyniki lotto plus są dostępne w kolekturach i na stronie internetowej.

 

Author: kinotomaszow.pl